دانلود مداحی اباعبدالله نریمان پناهی

مداحی اباعبدالله از نریمان پناهی

دانلود مداحی اباعبدالله حاج نریمان پناهی با کیفیت بالا

دانلود جدید ترین سبک های حاج نریمان پناهی از سایت بیپ موزیک

دانلود مداحی اباعبدالله نریمان پناهی

زندگینامه نریمان پناهی

کربلایی نریمان پناهی در منطقه عباسی تهران که یکی از قدیمی ترین منطقه های تهران به شمار میرود در سال 1344 به دنیا آمد ، در طفولیت خود به واسطه خانواده مذهبی خود در هیئت ها و جلسات شرکت می کرد و از سنین کم قرائت قرآن را آغاز کرد . در سن ۱۶ سالگی وارد حوزه علمیه محله جوادیه تهران شد. بعد از دو سال حضور در حوزه علمیه و با آغاز جنگ تحمیلی به مناطق جنگی اعزام شد.

در زمان جنگ هیئت مکتب الحسین را در سال 1363 تاسیس کرد . هیئت مکتب الحسین تعداد قابل توجهی شهید به کشور عزیزمان تقدیم کرده است . یکی از پر حاشیه ترین هیئت های کشور هیئت مکتب الحسین کربلایی نریمان پناهی است . در سال های ابتدایی تاسیس مکتب و در اوایل دهه ۷۰ این هیئت یکی از پر جمعیت ترین مراسم های کشور بود .

مشکل هم از همین شروع شد به دلیل استقبال گشترده و حضور مردم از همه قشر و از هر نوع اعتقادی به هیئت می آمدند پس کنترل جلسات سخت می شد . افرادی با سبک ها عزاداری گوناگون در هر گوشه ایی از هیئت جمع می شدند و به عزاداری می پرداختند ، قمه زنی یکی از این موضوعات بود که در گوشه ایی از مجلس عده ایی به قمه زنی می پرداختند . خود کربلایی نریمان هم در گذشته قمه می زدند اما پس از فتوا مقام معظم رهبری درباره قمه دیگر قمه نزدند ، هم اکنون میتوایند مداحی اباعبدالله از نریمان پناهی را از سایت بیپ موزیک با لینک مستقیم و سرعت بالا دریافت کنید .

♫♫♫

برای دانلود سایر مداحی های حاج نریمان پناهی روی لینک زیر کلیک کنید :

نریمان پناهی

دانلود آهنگ با کيفيت 128 + کلیک کنید

پخش آنلاين

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.