مداحی ای جانم ای جانم نریمان پناهی

5 (100%) 1 vote

مداحی ای جانم ای جانم از نریمان پناهی

دانلود مداحی ای جانم ای جانم حاج نریمان پناهی با کیفیت بالا به همراه متن

دانلود جدید ترین سبک های حاج نریمان پناهی از سایت بیپ موزیک

مداحی ای جانم ای جانم نریمان پناهی

زندگینامه نریمان پناهی

کربلایی نریمان پناهی در منطقه عباسی تهران که یکی از قدیمی ترین منطقه های تهران به شمار میرود در سال 1344 به دنیا آمد ، در طفولیت خود به واسطه خانواده مذهبی خود در هیئت ها و جلسات شرکت می کرد و از سنین کم قرائت قرآن را آغاز کرد. در سن ۱۶ سالگی وارد حوزه علمیه محله جوادیه تهران شد. بعد از دو سال حضور در حوزه علمیه و با آغاز جنگ تحمیلی به مناطق جنگی اعزام شد.

در زمان جنگ هیئت مکتب الحسین را در سال 1363 تاسیس کرد . هیئت مکتب الحسین تعداد زیادی شهید به کشور تقدیم کرده است . یکی از پر حاشیه ترین هیئت های کشور هیئت مکتب الحسین کربلایی نریمان پناهی است. در سال های ابتدایی تاسیس مکتب و در اوایل دهه ۷۰ این هیئت یکی از پر جمعیت ترین مراسم های کشور بود .

مداحی ای جانم ای جانم نریمان پناهی

مشکل هم از همین شروع شد به دلیل استقبال گشترده و حضور مردم از همه قشر و از هر نوع اعتقادی به هیئت می آمدند پس کنترل جلسات سخت می شد . افرادی با سبک ها عزاداری گوناگون در هر گوشه ایی از هیئت جمع می شدند و به عزاداری می پرداختند ، قمه زنی یکی از این موضوعات بود که در گوشه ایی از مجلس عده ایی به قمه زنی می پرداختند . خود کربلایی نریمان هم در گذشته قمه می زدند اما پس از فتوا مقام معظم رهبری درباره قمه دیگر قمه نزدند ، هم اکنون میتوایند مداحی ای جانم ای جانم از نریمان پناهی را از سایت بیپ موزیک با لینک مستقیم و سرعت بالا دریافت کنید .

♫♫♫

برای دانلود سایر مداحی های حاج نریمان پناهی روی لینک زیر کلیک کنید :

نریمان پناهی

دانلود آهنگ با کيفيت 128 + کلیک کنید

گوش دادن به این آهنگ در تلگرام

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.