آهنگ های پیشنهادی

       

تعمیرات موبایل در محل

هر کسی که گوشی تلفن همراه دارد؛ حداقل برای یک بار هم که شده گذرش به مرکز تعمیر موبایل یا یک تعمیرکار موبایل افتاده است. خرابی موبایل مسئله ای است که از آن هیچ گریزی نیست. گاهی این خرابی مربوط به سخت افزار موبایل است و گاهی مرتبط با نرم افزار آن. با این حال خرابی موبایل هر چه که باشد حتی اگر سیستم عامل موبایلتان اندروید باشد یا IOS، هیچ فرقی نمی کند؛ می توانید تعمیرات موبایل در محل خود را به دلتوس بسپارید.

تعمیرات موبایل در محل

اکثر افراد این گونه تصور می کنند که برای تعمیر موبایل و کارشناسی آن باید خودشان به صورت حضوری از این تعمیرگاه به آن تعمیرگاه و از آن تعمیرکار موبایل به سمت دیگری، در تلاش و تلاطم باشند تا بلکه بتوانند به جایی برای تعمیر موبایل خود اعتماد کنند. این در حالی است که ما همه کارها را برای شما از قبل به قدری آسان کرده ایم که تا امتحان نکنید؛ باورتان نمی شود!

در ادامه با ما همراه باشید زیرا در ادامه قصد داریم تا درباره خدمات تعمیرات موبایل دلتوس، خرابی های موبایل و از همه مهم تر، سرویس تعمیرات موبایل در محل دلتوس برایتان بگوییم.

تعمیرات موبایل در محل

تعمیرات موبایل

دیگر همگی‌ به خوبی می دانیم که این روزها موبایل، حکم وسیله ای اساسی را در زندگی روزمره هر کسی دارد و بدون آن، هر کدام از ما می تواند به خوبی این حس را تجربه کند که گویی مشکلی پیش آمده و کارها به راحتی پیش نمی روند.

حال بیایید تا تصور کنیم که همین وسیله بسیار حیاتی و ضروری به یک باره دچار مشکل شود و نیاز به تعمیرات پیدا کند.

در چنین شرایطی بهترین کار، مراجعه به یک مرکز تخصصی تعمیرات موبایل آن هم در سریع ترین زمان ممکن است تا تعمیرکاران حرفه ای موبایل با اتکا به دانش، تخصص و همچنین دسترسی به دستگاه ها و تجهیزات مدرن و مخصوص خود؛ تلفن همراه شما را تعمیر کرده و همچون سابق به شما تحویل دهند.

به عبارتی ساده تر، تعمیرات موبایل به مجموعه فعالیت هایی گفته می شود که تعمیرکار موبایل به صورت مستقیم بر روی برد گوشی و یا دیگر قسمت های آن انجام می دهد. این فعالیت ها در نهایت، سرویس موبایل بر روی دستگاه شما است. تعمیرات معمولا بر روی هارد،‌ تعمیر آی سی، سرویس یا تعمیر سوکت شارژ و سرویس اسپیکر گوشی انجام می شوند.

تعمیرات موبایل اپل

اما خدماتی مثل تعویض ال سی دی موبایل و یا تعویض گلس گوشی و مواردی از این قبیل در همان روز قابل انجام می باشد تا شما کمترین زمان در روند تعمیر موبایلتان را شاهد باشید. بطور کلی زمان تعمیرات از چند ساعت تا نهایتا 48 ساعت انجام می پذیرد.

بدیهی است که تعویض باتری، صفحه تاچ و ال سی دی و دیگر قطعات آن زیر مجموعه تعمیرات موبایل محسوب نمی شوند.

در مورد لوازم جانبی جی سی پال – JCPAL Accessories بیشتر بدانیم:

جی سی پال

تعمیرات موبایل سامسونگ

این مرکز از تعمیرکاران متخصصی برخوردار است که خدمات عیب ‌یابی، تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی، هارد، برد اصلی، دوربین اصلی و سلفی، میکروفون، اسپیکر، سوکت شارژ و … را به کاربران ارائه می ‌دهند.

در حال حاضر حوزه تعمیرات موبایل در زمره حوزه های کاربردی و رو به رشد در عرصه کسب و کار به شمار می آید. به گزارش خبرگزاری ایسنا، با توجه به افزایش قیمت های چند برابری موبایل در سال های اخیر، بسیاری از کاربران به هنگام بروز مشکل در موبایل به سمت تعمیر بهینه و اصولی آن متمایل شده اند.

با توجه به افزایش تقاضا در حوزه تعمیرات موبایل، فراگیری و آموزش اصولی این حرفه می تواند تبدیل به یک منبع درآمد مناسب و مطلوب برای بسیاری از افراد جویای کار به شمار رود.

همانطور که می دانید امروزه بسیاری از فعالیت های روزمره افراد با استفاده از یک گوشی هوشمند انجام می شوند. بنابراین، وجود هرگونه مشکل در عملکرد و کارکرد این ابزار ارتباطی می تواند روند انجام کارها را مختل سازد.

در چنین شرایطی و به منظور رفع کردن این مشکل با توجه به رشد قابل توجه گوشی های هوشمند در طی سال های اخیر، شغل تعمیرات موبایل رشد و رونق قابل توجهی را تجربه نموده است.

بر طبق آمار و ارقام به طور تقریبی در حدود ۵۳ میلیون عدد گوشی هوشمند در سطح کشور مورد استفاده افراد واقع می شود. این اعداد و ارقام به خوبی رونق و گسترش این حرفه را نشان می دهد.

هزینه تعمیرات موبایل

با توجه به تقاضای بالا و تخصصی بودن تعمیرات موبایل، می توانیم بگوییم که هزینه تعمیرات موبایل شما، همگی با توجه به قطعات و تجهیزاتی که برای تعمیر موبایل استفاده می شوند؛ مشخص می شود.

همچنین از آن جایی که وارد شدن در این حوزه مستلزم برخورداری از شرایط و ضوابط لازم و دریافت گواهینامه و مهارت های تخصصی است؛ مهارت یک تعمیرکار حرفه ای موبایل نیز مستلزم پرداخت هزینه است.

ذکر این نکته ضروری به نظر می رسد که سطح کیفی خدمات ارائه شده در حوزه تعمیرات از درجه اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و همین سلامت تعمیرات دستگاه شما را تضمین می کند.

تعمیرات موبایل در محل

تعمیرات موبایل در محل

موبایل شما نیاز به تعمیر دارد؟ برای تعمیرات موبایل خود درنگ نکنید و به بهترین تعمیرگاه موبایل یعنی دلتوس مراجعه کنید.

تعمیرات موبایل یکی از مسائل اجتناب ناپذیری است که هر کاربری که از این وسیله هوشمند استفاده می کند؛ با آن روبرو خواهد شد. فارغ از این که تلفن همراهتان ساخت چه برندی و دارای چه امکاناتی باشد؛ بالاخره دیر یا زود باید برای تعمیر آن به یک مرکز تعمیرات موبایل حرفه ای و مجهز مراجعه کنید.

موارد مختلفی باعث می شوند تا تلفن های همراه نیاز به تعمیرات پیدا کنند. شایع ترین این موارد عبارتند از: نفوذ مایعات یا اصطلاحا آب خوردگی موبایل، سیاه شدن صفحه نمایش، کندی گوشی، خرابی باتری، داغ شدن گوشی، پر بودن حافظه، هنگ کردن گوشی، فریز شدن گوشی، خراب شدن تاچ گوشی، شکستگی ال سی دی، خطا در همگام سازی گوشی، عدم شناسایی سیم کارت، خرابی پورت گوشی، خرابی حافظه میکرو، خرابی دکمه هوم، مدارکشی، زرد شدن صفحه نمایش موبایل که همگی تنها بخشی از خرابی های شایع در تلفن های همراه هستند.

بر همین اساس، تعمیرات موبایل نیز به دو دسته تعمیرات نرم افزاری موبایل و تعمیرات سخت افزاری موبایل تقسیم می شود که البته هزینه تعمیرات موبایل نیز با توجه به هر کدام از آنها و مشکل موبایل متغیر است.

تعمیرات تلفن همراه با توجه به میزان و نوع خرابی آن باید توسط یک تعمیرکار حرفه ای موبایل و در تعمیرگاهی مجهز استاندارد انجام شود. اما این بدان معنا نیست که شما امکان تعمیرات موبایل در محل را با دلتوس ندارید!

برای تعمیرات موبایل با دلتوس می توانید طبق مراحل زیر پیش بروید:

درخواست تعمیرات موبایل خود را در دلتوس ثبت کنید

برای ثبت درخواست تعمیرات موبایل دلتوس می توانید هم به صورت آنلاین و هم به صورت تلفنی و حضوری، اقدام کنید. تمام راه های و ثبت درخواست تعمیرات در دلتوس همراه را از قبل برایتان گذاشته ایم.

تماس و مشاوره رایگان کارشناسان دلتوس

بعد از ثبت درخواست تعمیرات موبایل در دلتوس، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و به صورت رایگان به شما مشاوره خواهند داد. البته در صورتی که تهران هستید و درخواست تعمیر موبایل در منزل را دارید، نماینده دلتوس بدون دریافت هیچ هزینه ای به محل استقرار شما آمده و موبایل شما را با ارائه رسید دریافت، برای بررسی و تعمیرات به مرکز تعمیرات دلتوس منتقل می کند.

تعمیرات موبایل شما را انجام می دهیم

نحوه انجام تعمیرات موبایل در دلتوس به این صورت است که تعمیرکاران و متخصصان مجموعه ما بعد از بررسی مشکل موبایلتان با شما تماس گرفته و تمامی موارد را به اطلاعتان می رسانند و سپس با رضایت شما، اقدام به تعمیرات موبایل خواهند کرد.

تعمیرکاران موبایل دلتوس همگی حرفه ای و متخصص هستند و با تعمیر خرابی موبایل یا تعویض قطعات اصلی گوشی تلفن همراه آن را همچون روز اولی که خریده بودید؛ به شما تحویل می دهند.

بعد از تعمیرات موبایل آن را برایتان ارسال خواهیم کرد

حالا که دیگر موبایلتان توسط متخصص تعمیرات موبایل و در تعمیرگاهی مجهز و تخصصی با قطعات اورجینال موبایل تعمیر شده، آن را همانطور که از شما گرفته بودیم؛ باز هم توسط نماینده دلتوس برایتان ارسال خواهیم کرد. مهم نیست کجا هستید؛ ما در کنارتان خواهیم بود.

راستی! تمامی هزینه های تعمیرات بر اساس نرخنامه تعمیرات موبایل محاسبه و اعلام می شوند پس خیالتان از بابت هزینه ها، راحت باشد.

بیشتر بدانیم:

تعمیرات موبایل سامسونگ A70

برای دانلود آهنگ بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ 15 بازدید 0

موزیک ویدئو:

نظرات
بیپ موزیک